Svets EVO 2.0TIG/MMA200P AC/DC
JASIC Svetsmaskiner
Visa varianter
Varianter
Klicka på varukorgsikonen vid varianten för att lägga till den i din varukorg.
Artikelnr.: 575125
Produktnamn: Svets EVO 2.0TIG/MMA200P AC/DC
Beskrivning: TIG strömområde (230 V): DC 5–200 A / AC 20–200 A MMA strömområde (230 V): 10–160 A
Antal per förp.: 1st
Vänligen fyll i antal
Produkten har lagts i varukorgen
Artikelnr. Produktnamn Beskrivning Antal per förp. Antal
575125 Svets EVO 2.0TIG/MMA200P AC/DC TIG strömområde (230 V): DC 5–200 A / AC 20–200 A MMA strömområde (230 V): 10–160 A 1st